07.04
niedziela
Legionowo
I
14.04
niedziela
Mława
II
28.04
niedziela
Janów Lubelski
III
05.05
niedziela
Rawa Mazowiecka
IV
19.05
niedziela
Puławy
V
02.06
niedziela
Andrespol
VI
16.06
niedziela
Ciechanów
VII
30.06
niedziela
Brodnica
VIII
28.07
niedziela
Olsztyn
IX
15.08
czwartek
Ełk
X
08.09
niedziela
Zarzeczewo
XI
22.09
niedziela
Józefów
XII
06.10
niedziela
Piaseczno
XIII
Zdjęcia wybrane. Autor: Piotr Marchel
Kliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenie

Już w najbliższy weekend 22-23 czerwca widzimy się w Zagnańsku na jedynej w roku takiej imprezie – czyli Mazovia 24H Marathon.

Zdjęcia wybrane. Autor: Zbyszek Kowalski
Kliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenie

Zwycięzcą na dystansie Pro został Andrzej Poczopko, który 68 km pokonał z czasem 02:25:08. Tuż za nim wjechał Jarosław Wołosiuk z czasem 02:25:11. Trzeci przyjechał Bartek Borowicz z czasem 02:27:06. Wśród kobiet najlepsza była Urszula Luboińska z czasem 02:46:43, za którą na metę wjechała Magdalena Kuszmider z czasem 02:57:27 i Barbara Kleczaj z czasem 02:57:55.

Zwycięzcą na dystansie ½Pro został Bartosz Grędziński, który 42 km pokonał z czasem 01:36:23. Drugi był Adam Płoski z czasem 01:36:40. Trzecie miejsce zajął Marcin Marchlewski z czasem 01:36:44. Wśród kobiet najszybsza była Małgorzata Lutecka z czasem 01:52:20, za którą na metę kolejno wjechały: Anna Kołatka z czasem 01:52:54 i Anna Ostrowska z czasem 01:52:55.

Zwycięzcą na dystansie Fit został Michał Lech, który 24 km przejechał z czasem 00:55:01. Za nim finiszował Robert Sobótka z czasem 00:56:13. Trzecie miejsce zajął Andrzej Ochocki z czasem 00:56:18. Wśród kobiet najlepsza była Katarzyna Gregorowicz z czasem 01:06:00, za którą na metę wjechała Małgorzata Woźnica z czasem 01:09:12 i Aneta Płońska z czasem 01:09:41.

Na Hobby triumfował Maciej Gregorowicz, który 6 km pokonał z czasem 00:15:49. Tuż za nim wjechał Michał Jedynak z czasem 00:15:51. Trzecie miejsce zajął Bartosz Zelcer z czasem 00:15:59. Wśród kobiet najlepsza była Zuzanna Gruszewska z czasem 00:16:44, za którą na metę wjechała Aleksandra Gajewska z czasem 00:16:50 i Natalia Kowalik z czasem 00:17:48.

Wszystkim zawodnikom - bez względu na zajęte miejsce - gratulujemy, dziękujemy i do zobaczenia na następnej imprezie!



Napisał Bot Cezar, zasilany przez Cyklopedię
Jeśli chcesz, aby ten news wyglądał nieco inaczej - odświeź stronę :)

16.06.2019 - Ciechanów   |  

Zobaczcie, jak zapowiada się niedzielne ściganie pod Zamkiem Książąt Mazowieckich.

Zdjęcia wybrane. Autor: Piotr Marchel
Kliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenie

Więcej
Etapy
07.04
niedziela
Legionowo
I
14.04
niedziela
Mława
II
28.04
niedziela
Janów Lubelski
III
05.05
niedziela
Rawa Mazowiecka
IV
19.05
niedziela
Puławy
V
02.06
niedziela
Andrespol
VI
16.06
niedziela
Ciechanów
VII
30.06
niedziela
Brodnica
VIII
28.07
niedziela
Olsztyn
IX
15.08
czwartek
Ełk
X
08.09
niedziela
Zarzeczewo
XI
22.09
niedziela
Józefów
XII
06.10
niedziela
Piaseczno
XIII
Partnerzy