Zaloguj się
Zapisz się już dziś na Gwiazdę Południa!

Tylko do końca listopada pakiet startowy Gwiazdy Południa kosztuje – uwaga, uwaga! – 300 złotych. Pełnokrwista etapówka, po brzegi wypełniona górskimi wyzwaniami, pięknie opakowana w góralski folklor i gwarantująca wspomnienia, których nic nie zatrze. Korzystajcie, póki można!

Krótkie przypomnienie: Gwiazda Południa to 4-dniowa etapówka, prowadząca po 4 trasach przez 3 miejscowości wokół Babiej Góry. Gwieździe Południa niczego nie brakuje. Wręcz przeciwnie, wszystkiego ma w nadmiarze: trudnych podjazdów, szybkich zjazdów, kamieni, korzeni, piasku, błota, słońca i upału, deszczu i chłodu. I to wszystko dzieje się w trakcie 4 najbardziej intensywnych dni, jakie przyjdzie Wam przeżyć na rowerze.

Gwiazda Południa to także szansa, by lepiej poznać dziką przyrodę Babiej Góry oraz tamtejszy folklor: góralskie tradycje, zwyczaje i kuchnię. Każdego dnia w miasteczku rowerowym będziemy przybliżać Wam lokalne, babiogórskie klimaty.

Dlaczego warto skorzystać z jesiennej promocji?

Taniej już nie będzie – tylko do końca listopada oferujemy pakiet startowy w najniższej cenie. Ledwie 300 złotych.

Pewność i spokój – jeśli już dziś zarezerwujecie termin startu w Gwieździe Południa (12-15 lipca), możecie spokojnie zacząć przygotowania do naszej górskiej etapówki.

Motywacja – wiedząc, jakie wyzwania czekają Was w lipcu, macie motywację do treningu zimą i wiosną. Wyjdzie Wam to tylko na zdrowie.

Już dziś zarezerwujcie lipcowy termin i zacznijcie trenować, by w wakacje błysnąć formą i pokonać trasy przygotowane przez Cezarego Zamanę.

>>ZAPISZ SIĘ<<

2017-10-30 POWRÓT

 

Licytujcie Złotą Kartę dla WOŚP!
Narciarskie zgrupowanie w Jakuszycach
Wygraj Złotą Kartę Kids
Złoto, nie karta!
Rezerwujcie numery na Mazovię!
O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu
Czy możemy Ci
w czymś pomóc???
Napisz do nas