07.04
niedziela
Legionowo
I
14.04
niedziela
Mława
II
28.04
niedziela
Janów Lubelski
III
05.05
niedziela
Rawa Mazowiecka
IV
19.05
niedziela
Puławy
V
02.06
niedziela
Andrespol
VI
16.06
niedziela
Ciechanów
VII
30.06
niedziela
Brodnica
VIII
28.07
niedziela
Olsztyn
IX
15.08
czwartek
Ełk
X
08.09
niedziela
Zarzeczewo
XI
22.09
niedziela
Józefów
XII
06.10
niedziela
Piaseczno
XIII
Aktualności
Zdjęcia wybrane. Autor: Piotr Marchel
Kliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenie

Na Pro triumfował Andrzej Poczopko, który 68 km pokonał z czasem 02:32:19. Za nim wjechał Damian Perkowski z czasem 02:33:59. Trzecie miejsce zajął Kamil Nogalski z czasem 02:34:00. Wśród kobiet najszybsza była Urszula Luboińska z czasem 03:00:25.

Zwycięzcą na dystansie ½Pro został Marcin Górnicki, który 42 km pokonał z czasem 01:33:42. Tuż za nim wjechał Adam Płoski z czasem 01:33:43. Trzeci wjechał Robert Zalewski z czasem 01:36:12. Wśród kobiet najlepsza była Anna Kołatka z czasem 01:45:42, za którą na metę kolejno wjechały: Małgorzata Lutecka z czasem 01:46:21 i Diana Cabaj z czasem 01:51:01.

Na dystansie Fit zwyciężył Michał Lech, który 20 km pokonał z czasem 00:46:41. Drugi był Paweł Kuliński z czasem 00:47:44. Trzeci wjechał Marcin Reszke z czasem 00:47:45. Wśród kobiet najszybsza była Natalia Wielgo z czasem 00:55:00, za którą na metę kolejno wjechały: Julia Gajewska z czasem 00:57:53 i Jolanta Bagieńska z czasem 00:58:08.

Na Hobby triumfował Igor Polit, który 6 km pokonał z czasem 00:15:09. Za nim finiszował Maciej Gregorowicz z czasem 00:15:41. Trzeci wjechał Adam Sapieja z czasem 00:15:44. Wśród kobiet najlepsza była Zuzanna Gruszewska z czasem 00:16:45, za którą na metę kolejno wjechały: Zofia Krysik z czasem 00:16:47 i Aleksandra Gajewska z czasem 00:17:26.

Wszystkim zawodnikom - bez względu na zajęte miejsce - gratulujemy, dziękujemy i do zobaczenia na następnej imprezie!



Napisał Bot Cezar, zasilany przez Cyklopedię
Jeśli chcesz, aby ten news wyglądał nieco inaczej - odświeź stronę :)

Doceniamy zawodniczki i zawodników, którzy na trasie i poza nią pamiętają o szlachetnej postawie.

2.06.2019 - Andrespol   |  

Andrespol Cisowianka Mazovia MTB Marathon to finałowy maraton całego Continental MTB Łódzkie. Czekają na Was nagrody!

2.06.2019 - Andrespol   |  

Przekonajcie się, jak wyglądać będzie kolejna w tym roku wizyta na łódzkiej ziemi.

2.06.2019 - Andrespol   |  

Czytacie i już wiecie, jakimi trasami pomkniecie na Pro, 1/2 Pro i Fit w Andrespolu.

Zdjęcia wybrane. Autor: Mirosław Kowalski
Kliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenie

Zdjęcia wybrane. Autor: Mirosław Kowalski
Kliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenie

Zdjęcia wybrane, wszystkie i spakowane. Autor: Zbyszek Kowalski
Kliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenie

Zwycięzcą na dystansie Pro został Przemysław Gierczak, który 70 km przejechał z czasem 02:49:17. Za nim był Daniel Packi z czasem 02:50:44. Trzeci wjechał Jan Czapliński z czasem 02:54:14. Wśród kobiet najlepsza była Magdalena Kosko z czasem 03:53:03.

Zwycięzcą na dystansie ½Pro został Paweł Trzciński, który 42 km przejechał z czasem 01:41:57. Tuż za nim wjechał Marek Kulik z czasem 01:41:58. Trzecie miejsce zajął Paweł Wachnik z czasem 01:43:35. Wśród kobiet najszybsza była Julia Zięba z czasem 01:59:24, za którą na metę wjechała Anna Ostrowska z czasem 02:07:12 i Joanna Sobczuk z czasem 02:13:18.

Na dystansie Fit zwyciężył Michał Lech, który 22 km pokonał z czasem 00:47:59. Za nim przyjechał Piotr Szymański z czasem 00:49:00. Trzecie miejsce zajął Artur Perzanowski z czasem 00:49:27. Wśród kobiet najlepsza była Katarzyna Makowska z czasem 00:54:04, za którą na metę kolejno wjechały: Natalia Wielgo z czasem 00:56:01 i Katarzyna Gregorowicz z czasem 00:59:27.

Na Hobby triumfował Maciej Gregorowicz, który 6 km przejechał z czasem 00:13:08. Tuż za nim wjechał Michał Jedynak z czasem 00:13:13. Trzeci finiszował Adam Wyszomierski z czasem 00:13:26. Wśród kobiet najszybsza była Zofia Krysik z czasem 00:13:24, za którą na metę wjechała Natalia Kowalik z czasem 00:14:26 i Zuzanna Grudna z czasem 00:14:40.

Wszystkim zawodnikom - bez względu na zajęte miejsce - gratulujemy, dziękujemy i do zobaczenia na następnej imprezie!



Napisał Bot Cezar, zasilany przez Cyklopedię
Jeśli chcesz, aby ten news wyglądał nieco inaczej - odświeź stronę :)

Trener i-Sport Artur Mielewczyk radzi, jak wzmocnić się przed naszymi zawodami.

Zregenerujcie siły i odkryjcie kawał świata dzięki wyprawie rejsem ekspedycyjnym.

19.05.2019 - Puławy   |  

Odcinek specjalny w Puławach na długo zapadnie Wam w pamięć.

W naszej ofercie znów są rowerowe okulary.

19.05.2019 - Puławy   |  

Ostatni wypad MTB na Lubelszczyznę przyniesie zwyczajowo wiele atrakcji.

Zdjęcia wybrane. Autor: Piotr Marchel
Kliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenie

19.05.2019 - Puławy   |  

Continental i SklepOpon.com przygotowali prezent powitalny dla debiutantów w cyklu Cisowianka Mazovia MTB Marathon.

Oto jeszcze jeden mocny argument, by zadebiutować w naszych imprezach. Na każdego nowego zawodnika czeka atrakcyjny prezent od iSport.

Zapoznajcie się z opisem tras czekających na Was w Puławach.

Na Pro triumfował Jarosław Wołosiuk, który 60 km pokonał z czasem 02:13:09. Tuż za nim wjechał Bartek Borowicz z czasem 02:13:10. Trzeci był Andrzej Poczopko z czasem 02:14:35. Wśród kobiet najszybsza była Urszula Luboińska z czasem 02:29:58, za którą na metę kolejno wjechały: Magdalena Kuszmider z czasem 02:43:56.

Na ½Pro triumfował Arkadiusz Wach, który 36 km przejechał z czasem 01:17:53. Tuż za nim wjechał Michał Kamiński z czasem 01:18:00. Trzeci finiszował Karol Rumsicki z czasem 01:21:54. Wśród kobiet najlepsza była Julia Zięba z czasem 01:28:22, za którą na metę wjechała Agnieszka Szpocińska z czasem 01:31:16 i Małgorzata Lutecka z czasem 01:34:25.

Zwycięzcą na dystansie Fit został Mateusz Gwiazda, który 20 km przejechał z czasem 00:47:52. Tuż za nim wjechał Mateusz Szyszko z czasem 00:47:53. Trzeci wjechał Paweł Kuliński z czasem 00:48:37. Wśród kobiet najszybsza była Anna Paszkowska-Grudziąż z czasem 00:54:13, za którą na metę kolejno wjechały: Natalia Wielgo z czasem 00:58:00 i Martyna Dykalska z czasem 00:59:27.

Na Hobby triumfował Bartosz Zelcer, który 6 km pokonał z czasem 00:14:27. Tuż za nim wjechał Piotr Szyszko z czasem 00:14:28. Trzeci przyjechał Michał Jedynak z czasem 00:14:29. Wśród kobiet najlepsza była Zuzanna Gruszewska z czasem 00:15:08, za którą na metę kolejno wjechały: Zofia Borysiuk z czasem 00:16:20 i Natalia Kowalik z czasem 00:16:21.

Wszystkim zawodnikom - bez względu na zajęte miejsce - gratulujemy, dziękujemy i do zobaczenia na następnej imprezie!



Napisał Bot Cezar, zasilany przez Cyklopedię
Jeśli chcesz, aby ten news wyglądał nieco inaczej - odświeź stronę :)

12345
Partnerzy