02.08
niedziela
Olsztyn
I
15.08
sobota
Ełk
II
29.08
sobota
Brodnica
III
13.09
niedziela
Puławy
IV
20.09
niedziela
Józefów
V
04.10
niedziela
Piaseczno
VI
18.10
niedziela
Legionowo
VII
25.10
niedziela
?
VIII
08.11
niedziela
?
IX
Aktualności

Zapoznajcie się z opisem tras czekających na Was w Puławach.

Continental, oficjalny sponsor naszego cyklu maratonów, przygotował atrakcyjną nagrodę.

Cezary Zamana wraz z ekipą Continental zaprasza Was do rywalizacji na odcinku specjalnym.

Nas Sponsor Oficjalny w tegorocznym sezonie dodatkowo wpiera i kibicuje najmłodszych zawodników. Na każdym maratonie przeznaczy dla nich 10 nagród specjalnych!

Miło nam poinformować, że do grona naszych licznych sponsorów dołączyła firma HUROM. Przekaże ona swoje wyjątkowe wyciskarki na konkursy dla uczestników dystansów Fit, 1/2 Pro i Pro, które będą odbywały na zakończenie wszystkich zawodów cyklu Cisowianka Mazovia MTB Marathon.

Mamy szczęście do wspaniałych partnerów naszego cyklu. Firma Lirene jest z nami od kilku lat. W tym sezonie ufundowała 3 nagrody w formie zestawów kosmetyków dla Pań, które powędrują do zawodniczek po każdej edycji maratonu!

Start maratonu odbędzie się na parkingu przy ul. Wycieczkowej, który nazywany jest przez łodzian kaloryferem. Trzy najdłuższe dystanse jadą ul. Wycieczkową, aż do ul. Okólnej gdzie obok szpitala wjeżdżają w las. Po minięciu Łagiewnik wpadamy na łąki wzniesień łódzkich i tutaj zaczyna się zabawa. Przy przepuście pod ul. Strykowską dystans Fit robi nawrotkę, a Mega i Giga jadą do Rezerwatu Przyrody Struga Dobieszkowska, gdzie czają się dwie niespodzianki. Pierwsza to przejazd przez mały parów, którego zbocza sięgają 50%. Druga to drewniana kładka nad strumykiem, która w czasie deszczu potrafi być bardzo śliska.

Profil dystansu Mega

Zapraszamy wszystkie dzieci startujące na dystansie HOBBY do zabawy z firmą MAYERSPORT. Wszyscy zawodnicy posiadający czerwony numer obowiązujący na dystansie HOBBY mogą wypełnić po zakończeniu wyścigu specjalny kupon konkursowy. Kupon ten znajdziecie w biurze zawodów. Zabawę zaczynamy zaraz po zakończeniu dekoracji HOBBY w pobliżu podium. Serdecznie zapraszamy w imieniu rowerowych pasjonatów z firmy MAYERSPORT.



Zapraszamy na nowy cykl warsztatów Akademii Cezarego Zamany i firmy Diagnostix, które profesjonalnie przygotują zawodników do letniego sezonu kolarskiego.

Witamy w Nowym Roku! Do najbliższego maratonu pozostało jedynie 34 dni! Regulamin zimowej edycji w wersji finalnej jest już dostępny na stronie. Na Waszą prośbę wprowadziliśmy podział na kategorie wśród dzieci. Cieszymy się, że najmłodsi cykliści startują w zimowych maratonach. Tak trzymać!

Fragment regulaminu Mazovia MTB Zimą 2015

(...)

Dystans Hobby - Mężczyźni:

  • Kategoria Hobby Mężczyźni – do 9 lat (rok urodzenia 2006 i młodsi)
  • Kategoria Hobby Mężczyźni - od 10 do 13 lat (rok urodzenia2005- 2002

Dystans Hobby - Kobiety:

  • Kategoria Hobby Kobiety – do 9 lat (rok urodzenia 2006 i młodsze)
  • Kategoria Hobby Kobiety - od 10 do 13 lat (rok urodzenia2005-2002)



Czekając na śnieg i Świętego Mikołaja z przyjemnością przekazujemy dobre informacje. Na zbliżającej się wielkimi krokami zimowej edycji Mazovii sponsorem nagród będzie firma Northtec. Dla uczestników naszego zimowego cyklu czekają bardzo atrakcyjne nagrody:

1. Osoby, które wykupią pakiet Max zima otrzymają rękawiczki marki Northtec.

2. Na pierwszej edycji Mazovia MTB Zimą wśród posiadaczy pakietu Max rozlosujemy rower Northtec Cayon Al.

3. Podczas w finałowej edycji Mazovia MTB Zimą wśród uczestników, którzy wystartowali we wszystkich maratonach zimowego cyklu rozlosujemy rower Northtec Gravity.

Do zobaczenia na trasie!

Mamy dobre wieści! Zbliża się zimowa edycja naszych maratonów. Firma Lirene przygotowała dla każdego uczestnika Mazovia MTB Zimą specjalny upominek - odżywczy krem na zimę. Na pewno się przyda:)

22 grudnia 2015 roku zostanie uruchomiona rezerwacja numerów na cykl zimowy Mazovia MTB Zimą. Aby go zrobić wystarczy zalogować się do profilu w Cyklopedii i kliknąć w link "Rezerwacja numeru". Każdy będzie miał możliwość zdobycia numerów nawet z pierwszej dziesiątki!

Rezerwacja będzie trwać w dniach 22 grudnia 2014- 1 stycznia 2015.

Pula numerów do rezerwacji - od 2 do 2014.

- rezerwacja dotyczy numerów startowych cyklu Mazovia MTB Zimą.
- rezerwacja rusza punktualnie o północy z 21 na 22 grudnia 2014 roku
- za zarezerwowany numer należy dokonać opłaty do 10 stycznia 2015 roku, (ewentualnie wykupić pakiet)- brak opłaty po tym terminie spowoduje zwolnienie rezerwacji numeru.

Dane do przelewu:

Stowarzyszenie Rowerowe Zielony Szlak

ul. Dolna 14/5

05-092 Łomianki

nr konta: Bank Zachodni WBK S.A. 98 1090 1014 0000 0001 1815 1541


Zarezerwowany numer startowy należy odebrać najpóźniej na pierwszej edycji cyklu, tj. 8 lutego 2015 roku. Po tym terminie rezerwacja z nieodebranych numerów zostanie zdjęta.

Raz zarezerwowanego numeru startowego nie można zmienić na inny.

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji skontaktuj się z biurem zawodów

biuro@MazoviaMTB.pl
Tel. 609 084 184

Centrum Sportu i Rekreacji Kombinat Formy ma przyjemność zaprosić Państwa do stoiska firmowego, gdzie konsultanci szczegółowo przedstawią naszą bogatą ofertę usług, oraz zaproszą na WIELKIE OTWARCIE naszego centrum.

- Zapisy online na Epilog będą działały do czwartku (opłata: 50 zł - do dnia 2.10, 60 zł - w dniu zawodów, pakiet Max - 30% zniżki, można zużyć wolny start z pakietu Flex)
- Nie będzie czynne biuro w Warszawie - zapraszamy do biura w sobotę na miejscu
- Na Epilogu obowiązują numery montowane z przodu roweru (numery na plecy nie sa wymagane)
- Do wyboru będą trzy dystanse: Hobby, Fit i Mega (nie ma Giga)
- Miasteczko rowerowe
- Catering
- Bufet regeneracyjny
- Dekoracja zorganizowana będzie w ciepłej auli ICDS w Łomiankach
- tylko na Epilogu jest ostatnia okazja na wymianę zebranych punktów za starty na rzeczy ze sklepiku Mazovii
- możliwość otrzymania Finishera - dotyczy osób, które mają na koncie 13 startartów w głównym cyklu Mazovii i wystartują w Epilogu

Zapraszamy Was na objazd trasy, która wiedzie po ścieżkach Kampinoskiego Parku Narodowego. Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy napoje energetyczne oraz batony.

Wcześniejsze poznanie trasy tego maratonu jest szczególnie ważne ze względu na trudne technicznie odcinki, po których będziemy się poruszać.

Musimy tez wiedzieć, że w KPN można poruszać się tylko po szlakach turystycznych, na których pierwszeństwo ma pieszy (na szlakach rowerowych uprzywilejowany jest rowerzysta).

Serdecznie zapraszam,

Cezary Zamana

Znamy już wyniki konkursu, który ogłosiliśmy wraz z portalem internetowym www.pro-cycling.org! Jak się okazało, pytania nie były łatwe. Nadesłaliście 55 odpowiedzi, z czego 17 było poprawnych.

Zbliżający się maraton w Otwocku odbędzie się w zdecydowanie bardziej cywilizowanych warunkach. Tegoroczna aura jest dla nas o wiele łaskawsza i pozwoli większości uczestników pościgać się, a nie tylko dojechać do mety. Zaś ci, którzy traktują ten start bardziej w kategoriach przygody niż rywalizacji, będą po prostu mogli się nacieszyć jazdą, atmosferą Mazovii i urokiem tej części Parku Mazowieckiego.

Co jeszcze na Was czeka:

Przed maratonem w Otwocku zapraszamy Was do biura zawodów, które będzie czynne w środę czwartek i piątek (28-30.03) w Warszawie w godz. od 17:00 do 19:00 we Wrotkowisku Jutrzenka przy ul. Rozbrat 5, obok popularnej ścieżki rowerowej.

Informujemy, że jeszcze tylko do niedzieli (18 marca) możliwy będzie wybór numeru startowego podczas rejestracji.

1234
Partnerzy