07.04
niedziela
Legionowo
I
14.04
niedziela
Mława
II
28.04
niedziela
Janów Lubelski
III
05.05
niedziela
Rawa Mazowiecka
IV
19.05
niedziela
Puławy
V
02.06
niedziela
Andrespol
VI
16.06
niedziela
Ciechanów
VII
30.06
niedziela
Brodnica
VIII
28.07
niedziela
Olsztyn
IX
15.08
czwartek
Ełk
X
08.09
niedziela
Zarzeczewo
XI
22.09
niedziela
Józefów
XII
05.10
sobota
Piaseczno
XIII
Rating:
99.8%
99.8%
Starty: 0/37/42
Rating:
97.9%
97.9%
Starty: 0/89/89
Rating:
97.6%
97.6%
Starty: 7/75/159
Rating:
95.4%
95.4%
Starty: 0/76/129
Rating:
94.8%
94.8%
Starty: 0/55/190
Rating:
94.4%
94.4%
Starty: 0/62/69
Rating:
94.1%
94.1%
Starty: 0/63/81
Rating:
93.9%
93.9%
Starty: 0/66/117
Rating:
92.4%
92.4%
Starty: 0/69/123
Rating:
92%
92%
Starty: 0/51/54
Rating:
90.4%
90.4%
Starty: 0/58/83
Rating:
89%
89%
Starty: 8/146/206
Rating:
88.3%
88.3%
Starty: 0/68/116
Rating:
88.2%
88.2%
Starty: 0/12/12
Rating:
87.6%
87.6%
Starty: 8/53/55
Rating:
85.8%
85.8%
Starty: 6/99/109
Rating:
84.4%
84.4%
Starty: 0/9/9
Rating:
52.4%
52.4%
Starty: 0/4/6
Rating:
49.2%
49.2%
Starty: 0/3/3
Razem: 19

Wskaźnik słupkowy jest średnią ratingów zawodnika w sezonie 2019 w kategorii Open

W drużynie

Drużyna zdobyła 3202.72 punktów na tym maratonie. Punktowali: Urszula Luboińska (G:600.00), Artur Mioduszewski (G:599.56), Tomek Kuczewski (G:540.39), Jacek Rządca (M:500.00), Zdzisław Trybuła (M:486.48), Sławomir Mazurek (M:476.29).

Team jest teraz na 1 miejscu w klasyfikacji generalnej.

2018-06-07 Przeczytaj

W zawodach wystartowało 10 zawodników, łącznie pokonując 376 km w czasie 14:01:20.

Pro (35 km) jechali: Urszula Luboińska (czas 02:38:30, śr. 0.0 km/h, 600.00 pkt), Artur Mioduszewski (czas 02:17:00, śr. 0.0 km/h, 599.56 pkt), Tomek Kuczewski (czas 02:51:07, śr. 0.0 km/h, 540.39 pkt).

½Pro (66 km) jechali: Jacek Rządca (czas 01:10:56, śr. 0.0 km/h, 500.00 pkt), Zdzisław Trybuła (czas 01:17:04, śr. 0.0 km/h, 486.48 pkt), Sławomir Mazurek (czas 01:18:43, śr. 0.0 km/h, 476.29 pkt).

Fit (23 km) jechali: Marcelina Świderska (czas 00:55:51, śr. 24.7 km/h, 300.00 pkt), Maria Chrzanowska (czas 00:54:31, śr. 25.3 km/h, 300.00 pkt), Antoni Świderski (czas 00:48:19, śr. 28.6 km/h, 295.14 pkt).

Hobby (4 km) jechał Konstanty Świderski (czas 00:08:40, śr. 27.7 km/h, 194.23 pkt).

2018-06-07 Przeczytaj

Drużyna zdobyła 3138.78 punktów na tym maratonie. Punktowali: Roman Abramczyk (G:585.76), Tomek Kuczewski (G:540.82), Artur Mioduszewski (G:533.20), Izabela Macutkiewicz (M:500.00), Daniel Pepla (M:500.00), Justyna Zawistowska (M:479.00).

Team jest teraz na 1 miejscu w klasyfikacji generalnej.

2018-05-25 Przeczytaj

W zawodach wystartowało 10 zawodników, łącznie pokonując 46 km w czasie 13:01:50.

Pro ( km) jechali: Roman Abramczyk (czas 01:50:15, śr. 0.0 km/h, 585.76 pkt), Tomek Kuczewski (czas 02:07:25, śr. 0.0 km/h, 540.82 pkt), Artur Mioduszewski (czas 02:01:07, śr. 0.0 km/h, 533.20 pkt).

½Pro ( km) jechali: Izabela Macutkiewicz (czas 01:18:19, śr. 0.0 km/h, 500.00 pkt), Daniel Pepla (czas 01:06:23, śr. 0.0 km/h, 500.00 pkt), Justyna Zawistowska (czas 01:21:45, śr. 0.0 km/h, 479.00 pkt), Michał Świderski (czas 01:15:06, śr. 0.0 km/h, 450.84 pkt), Sławomir Mazurek (czas 01:15:13, śr. 0.0 km/h, 450.14 pkt).

Fit (23 km) jechali: Maria Chrzanowska (czas 00:49:07, śr. 28.1 km/h, 300.00 pkt), Cyprian Świderski (czas 00:45:52, śr. 30.1 km/h, 286.37 pkt).

2018-05-25 Przeczytaj
Losowe zdjęcia z galerii zawodników