Rating:
99.7%
99.7%
Starty: 0/13/19
Rating:
98.4%
98.4%
Starty: 0/33/40
Rating:
97.8%
97.8%
Starty: 0/28/28
Rating:
96.9%
96.9%
Starty: 0/53/56
Rating:
95.7%
95.7%
Starty: 0/44/60
Rating:
93.9%
93.9%
Starty: 0/35/61
Rating:
92.2%
92.2%
Starty: 0/6/16
Rating:
92.2%
92.2%
Starty: 0/66/79
Rating:
92.1%
92.1%
Starty: 0/29/30
Rating:
91.4%
91.4%
Starty: 0/13/17
Rating:
90.4%
90.4%
Starty: 0/22/50
Rating:
90.1%
90.1%
Starty: 0/64/80
Rating:
89.2%
89.2%
Starty: 0/94/206
Rating:
86%
86%
Starty: 0/71/78
Rating:
84.9%
84.9%
Starty: 0/26/26
Rating:
84.9%
84.9%
Starty: 0/27/37
Rating:
84.7%
84.7%
Starty: 0/77/100
Rating:
84.4%
84.4%
Starty: 0/42/78
Rating:
82%
82%
Starty: 0/31/41
Rating:
81.8%
81.8%
Starty: 0/24/24
Rating:
79.1%
79.1%
Starty: 0/7/7
Rating:
75.7%
75.7%
Starty: 0/22/23
Rating:
70.1%
70.1%
Starty: 0/28/33
Rating:
59.6%
59.6%
Starty: 0/24/31
Razem: 24

Wskaźnik słupkowy jest średnią ratingów zawodnika w sezonie 2020 w kategorii Open

W drużynie

Awans o 3 pozycje!

Drużyna zdobyła 3005.04 punktów na tym maratonie. Punktowali: Emil Kruba (G:592.66), Anna Kołatka (M:500.00), Iwona Zaniewska (M:500.00), Tomasz Piotrowski (M:485.79), Wojciech Krom (M:481.23), Grzegorz Koziorowski (M:445.36).

Team jest teraz na 1 miejscu w klasyfikacji generalnej.

2019-09-08 Przeczytaj

W zawodach wystartowało 10 zawodników, łącznie pokonując 481 km w czasie 12:01:31.

Pro (45 km) jechał Emil Kruba (czas 01:53:06, śr. 0.0 km/h, 592.66 pkt).

½Pro (68 km) jechali: Anna Kołatka (czas 01:29:20, śr. 0.0 km/h, 500.00 pkt), Iwona Zaniewska (czas 01:39:36, śr. 0.0 km/h, 500.00 pkt), Tomasz Piotrowski (czas 01:23:17, śr. 0.0 km/h, 485.79 pkt), Wojciech Krom (czas 01:21:16, śr. 0.0 km/h, 481.23 pkt), Grzegorz Koziorowski (czas 01:27:33, śr. 0.0 km/h, 445.36 pkt), Beata Kruba (czas 01:43:53, śr. 0.0 km/h, 429.89 pkt).

Fit (20 km) jechała Joanna Tumaniec (czas 01:11:10, śr. 16.9 km/h, 283.49 pkt).

Hobby (8 km) jechał Maciej Kruba (czas 00:22:43, śr. 21.1 km/h, 153.48 pkt).

Zawodów nieukończył Dariusz Tumaniec.

2019-09-08 Przeczytaj

Awans o 2 pozycje!

Drużyna zdobyła 3190.96 punktów na tym maratonie. Punktowali: Andrzej Poczopko (G:600.00), Jarosław Wołosiuk (G:600.00), Emil Kruba (G:519.79), Wojciech Krom (M:500.00), Tomasz Piotrowski (M:494.61), Dariusz Tumaniec (M:476.56).

Team jest teraz na 4 miejscu w klasyfikacji generalnej.

2019-08-21 Przeczytaj

W zawodach wystartowało 14 zawodników, łącznie pokonując 710 km w czasie 14:01:10.

Pro (41 km) jechali: Andrzej Poczopko (czas 03:18:25, śr. 0.0 km/h, 600.00 pkt), Jarosław Wołosiuk (czas 03:12:17, śr. 0.0 km/h, 600.00 pkt), Emil Kruba (czas 03:49:02, śr. 0.0 km/h, 519.79 pkt), Krzysztof Krygielski (czas 04:07:31, śr. 0.0 km/h, 480.98 pkt).

½Pro (65 km) jechali: Wojciech Krom (czas 02:09:31, śr. 0.0 km/h, 500.00 pkt), Tomasz Piotrowski (czas 02:08:26, śr. 0.0 km/h, 494.61 pkt), Dariusz Tumaniec (czas 02:13:18, śr. 0.0 km/h, 476.56 pkt), Maksymilian Dawid (czas 02:13:55, śr. 0.0 km/h, 449.28 pkt), Iwona Zaniewska (czas 02:49:25, śr. 0.0 km/h, 448.60 pkt), Beata Kruba (czas 03:03:29, śr. 0.0 km/h, 417.16 pkt), Grzegorz Koziorowski (czas 02:26:20, śr. 0.0 km/h, 411.16 pkt), Aurelia Poczopko (czas 04:23:13, śr. 0.0 km/h, 290.79 pkt).

Fit (20 km) jechała Joanna Tumaniec (czas 01:50:19, śr. 10.9 km/h, 201.28 pkt).

Hobby (6 km) jechał Maciej Kruba (czas 00:25:34, śr. 14.1 km/h, 159.71 pkt).

2019-08-21 Przeczytaj
1234567 ...
Losowe zdjęcia z galerii zawodników