18.07
sobota
Mława
I
08.08
sobota
Nidzica
II
15.08
sobota
Ełk
III
29.08
sobota
Brodnica
IV
05.09
sobota
Łódź
V
13.09
niedziela
Puławy
VI
20.09
niedziela
Józefów
VII
04.10
niedziela
Piaseczno
VIII
18.10
niedziela
Legionowo
IX
25.10
niedziela
?
X
Rating:
97%
97%
Starty: 2/120/169
Rating:
95.8%
95.8%
Starty: 0/18/18
Rating:
95.3%
95.3%
Starty: 0/9/32
Rating:
93.3%
93.3%
Starty: 0/11/13
Rating:
88.4%
88.4%
Starty: 1/87/156
Rating:
88.1%
88.1%
Starty: 0/8/8
Rating:
87%
87%
Starty: 0/23/26
Rating:
86.8%
86.8%
Starty: 0/32/40
Rating:
86.1%
86.1%
Starty: 0/100/117
Rating:
85.9%
85.9%
Starty: 0/21/25
Rating:
85.7%
85.7%
Starty: 0/31/43
Rating:
84.6%
84.6%
Starty: 0/79/87
Rating:
84.1%
84.1%
Starty: 0/62/65
Rating:
84%
84%
Starty: 0/13/17
Rating:
82.9%
82.9%
Starty: 0/1/4
Rating:
82.4%
82.4%
Starty: 0/14/18
Rating:
81.7%
81.7%
Starty: 0/61/112
Rating:
80.4%
80.4%
Starty: 0/7/7
Rating:
80.2%
80.2%
Starty: 0/16/20
Rating:
80.2%
80.2%
Starty: 0/1/1
Rating:
80.2%
80.2%
Starty: 0/15/17
Rating:
79.4%
79.4%
Starty: 0/137/137
Rating:
79.2%
79.2%
Starty: 0/35/35
Rating:
78.2%
78.2%
Starty: 0/34/34
Rating:
77.9%
77.9%
Starty: 0/6/7
Rating:
77.6%
77.6%
Starty: 0/12/12
Rating:
77.5%
77.5%
Starty: 4/10/16
Rating:
77%
77%
Starty: 0/25/25
Rating:
77%
77%
Starty: 0/3/3
Rating:
76.9%
76.9%
Starty: 0/104/109
Rating:
76.3%
76.3%
Starty: 0/10/10
Rating:
76.3%
76.3%
Starty: 0/25/32
Rating:
75.5%
75.5%
Starty: 0/48/48
Rating:
74.7%
74.7%
Starty: 0/26/26
Rating:
72.7%
72.7%
Starty: 0/1/1
Rating:
72.5%
72.5%
Starty: 0/63/93
Rating:
72.2%
72.2%
Starty: 0/13/18
Rating:
72.1%
72.1%
Starty: 0/17/26
Rating:
71.9%
71.9%
Starty: 0/19/19
Rating:
71.3%
71.3%
Starty: 0/123/136
Rating:
71.2%
71.2%
Starty: 0/4/4
Rating:
70.9%
70.9%
Starty: 0/10/15
Rating:
69.1%
69.1%
Starty: 0/13/13
Rating:
66.5%
66.5%
Starty: 0/21/21
Rating:
66.3%
66.3%
Starty: 0/12/12
Rating:
65%
65%
Starty: 0/13/13
Rating:
64.4%
64.4%
Starty: 0/1/1
Rating:
63.7%
63.7%
Starty: 0/22/22
Rating:
46.5%
46.5%
Starty: 0/9/9
Starty: 0/9/9
Starty: 0/20/20
Starty: 0/0/0
Starty: 0/1/1
Starty: 0/29/30
Starty: 0/64/71
Starty: 0/73/78
Starty: 0/40/42
Starty: 0/8/8
Starty: 0/18/18
Starty: 0/17/59
Starty: 0/27/38
Starty: 0/67/107
Starty: 0/45/48
Starty: 0/64/73
Starty: 0/16/20
Starty: 0/13/13
Starty: 0/4/4
Razem: 67

Wskaźnik słupkowy jest średnią ratingów zawodnika w sezonie 2020 w kategorii Open

W drużynie

Drużyna zdobyła 3080.04 punktów na tym maratonie. Punktowali: Cezary Górski (G:586.85), Patryk Wrona (G:509.72), Kacper Okruciński (M:500.00), Sławomir Dłoniak (M:499.92), Marek Kolanowski (G:493.38), Krzysztof Zieliński (M:490.17).

Team jest teraz na 5 miejscu w klasyfikacji generalnej.

2019-09-23 Przeczytaj

W zawodach wystartowało 20 zawodników, łącznie pokonując 624 km w czasie 03:01:25.

Pro (38 km) jechali: Cezary Górski (czas 02:30:32, śr. 0.0 km/h, 586.85 pkt), Patryk Wrona (czas 02:33:51, śr. 0.0 km/h, 509.72 pkt), Marek Kolanowski (czas 02:59:03, śr. 0.0 km/h, 493.38 pkt).

½Pro (58 km) jechali: Kacper Okruciński (czas 01:31:12, śr. 0.0 km/h, 500.00 pkt), Sławomir Dłoniak (czas 01:40:13, śr. 0.0 km/h, 499.92 pkt), Krzysztof Zieliński (czas 01:35:45, śr. 0.0 km/h, 490.17 pkt), Stanisław Pawłowski (czas 01:36:11, śr. 0.0 km/h, 487.96 pkt), Czesław Mączyński (czas 01:55:26, śr. 0.0 km/h, 438.93 pkt), Jolanta Sosnowska-Dłoniak (czas 02:29:06, śr. 0.0 km/h, 350.21 pkt).

Fit (18 km) jechali: Nicola Bieniecka (czas 01:03:05, śr. 17.1 km/h, 300.00 pkt), Miłosz Błaszczyk (czas 00:42:36, śr. 25.4 km/h, 298.24 pkt), Przemysław Skibiński (czas 00:44:27, śr. 24.3 km/h, 281.33 pkt), Grzegorz Gidaszewski (czas 00:45:15, śr. 23.9 km/h, 267.07 pkt), Tomasz Bieniecki (czas 00:51:37, śr. 20.9 km/h, 240.72 pkt), Dominik Lewandowski (czas 00:53:17, śr. 20.3 km/h, 238.44 pkt), Kamil Nowak (czas 00:53:55, śr. 20.0 km/h, 235.64 pkt), Hieronim Grzybowski (czas 00:53:57, śr. 20.0 km/h, 235.50 pkt).

Hobby (6 km) jechali: Aleksander Piernikowski (czas 00:27:19, śr. 13.2 km/h, 155.34 pkt), Zosia Gidaszewska (czas 00:33:05, śr. 10.9 km/h, 150.63 pkt), Michał Gidaszewski (czas 00:45:53, śr. 7.8 km/h, 114.49 pkt).

2019-09-23 Przeczytaj

Drużyna zdobyła 3225.19 punktów na tym maratonie. Punktowali: Cezary Górski (G:589.00), Paweł Haladyn (G:581.27), Patryk Wrona (G:554.92), Sławomir Dłoniak (M:500.00), Czesław Mączyński (M:500.00), Kacper Okruciński (M:500.00).

Team jest teraz na 5 miejscu w klasyfikacji generalnej.

2019-09-08 Przeczytaj

W zawodach wystartowało 29 zawodników, łącznie pokonując 998 km w czasie 12:01:24.

Pro (45 km) jechali: Cezary Górski (czas 01:55:30, śr. 0.0 km/h, 589.00 pkt), Paweł Haladyn (czas 01:55:19, śr. 0.0 km/h, 581.27 pkt), Patryk Wrona (czas 01:54:41, śr. 0.0 km/h, 554.92 pkt), Tomasz Dymkowski (czas 02:10:03, śr. 0.0 km/h, 515.42 pkt), Paweł Mikołajczyk (czas 02:13:47, śr. 0.0 km/h, 508.51 pkt), Marek Kolanowski (czas 02:13:47, śr. 0.0 km/h, 508.51 pkt).

½Pro (68 km) jechali: Sławomir Dłoniak (czas 01:25:36, śr. 0.0 km/h, 500.00 pkt), Czesław Mączyński (czas 01:35:42, śr. 0.0 km/h, 500.00 pkt), Kacper Okruciński (czas 01:18:12, śr. 0.0 km/h, 500.00 pkt), Krzysztof Zieliński (czas 01:23:14, śr. 0.0 km/h, 486.08 pkt), Stanisław Pawłowski (czas 01:23:59, śr. 0.0 km/h, 481.74 pkt), Maciej Romanowski (czas 01:34:17, śr. 0.0 km/h, 429.11 pkt), Jolanta Sosnowska-Dłoniak (czas 01:56:42, śr. 0.0 km/h, 426.74 pkt).

Fit (20 km) jechali: Miłosz Błaszczyk (czas 00:53:26, śr. 22.5 km/h, 300.00 pkt), Przemysław Skibiński (czas 00:55:31, śr. 21.6 km/h, 282.44 pkt), Grzegorz Gidaszewski (czas 00:56:47, śr. 21.1 km/h, 268.39 pkt), Kacper Winiecki (czas 01:04:48, śr. 18.5 km/h, 266.82 pkt), Tomasz Bieniecki (czas 01:04:23, śr. 18.6 km/h, 251.31 pkt), Dominik Lewandowski (czas 01:04:22, śr. 18.6 km/h, 249.04 pkt), Kamil Nowak (czas 01:05:27, śr. 18.3 km/h, 244.92 pkt), Hieronim Grzybowski (czas 01:05:39, śr. 18.3 km/h, 244.17 pkt), Krystian Wojciechowski (czas 01:03:58, śr. 18.8 km/h, 238.25 pkt), Nicola Bieniecka (czas 01:16:13, śr. 15.7 km/h, 233.02 pkt), Michał Bieniecki (czas 01:09:53, śr. 17.2 km/h, 231.53 pkt).

Hobby (8 km) jechali: Aleksander Piernikowski (czas 00:20:56, śr. 22.9 km/h, 161.31 pkt), Zosia Gidaszewska (czas 00:26:00, śr. 18.5 km/h, 157.18 pkt), Jędrzej Teper (czas 00:24:27, śr. 19.6 km/h, 142.60 pkt), Michał Gidaszewski (czas 00:31:41, śr. 15.1 km/h, 124.36 pkt).

2019-09-08 Przeczytaj
1234567 ...
Losowe zdjęcia z galerii zawodników