ż Cisowianka Mazovia MTB Marathon
Zaloguj się
Wyniki
Dystanse Wyniki sektorowe

Pro
• K: Open
• M: Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
• K: Open MK1 MK2 MK3 MK4
• M: Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
• K: Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
• M: Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
• K: Open HK1 HK2 HK3 HK4
• M: Open HM1 HM2 HM3 HM4

• Pro K: 1, 2, 3, 4, 5, 6
• Pro M: 1, 2, 3, 4, 5, 6
• ½Pro K: 1, 2, 3, 4, 5, 6
• ½Pro M: 1, 2, 3, 4, 5, 6
• Fit K: 1, 2, 3, 4, 5, 6
• Fit M: 1, 2, 3, 4, 5, 6

Nie ukoczyli


Cisowianka Mazovia MTB Marathon 2019
2019-07-28, ?
½Pro Kobiety, kat. Open
 

1
L.p.NrNazwisko Imię Kat. Miejscowość DrużynaCzas [+]
1727Macutkiewicz Izabela Warszawa Trezado 02:00:14
2Kuszmider Magdalena Legionowo IFON KolarzKlub 02:00:15
3Tarnowska Justyna WIĄZOWNA GO SPORT AK-SPED TEAM 02:01:46
4Ostrowska Anna Chorzele T4B Bike Team 02:04:00
51313Radziszewska Katarzyna Warszawa MCP Bike Team 02:05:50
6Janczarska Marzena Gdańsk 02:06:04
7Ejchart Małgorzata Warszawa virtualbike.pl 02:10:32
8Zych Agnieszka Piaseczno ABSOLUTE BIKES TEAM 02:13:58
9Raszkiewicz Marta Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:14:29
10Zaniewska Iwona Olsztyn Cryospace Olsztyn 02:20:58
11Błazucka Urszula Warszawa CNC Warszawa Blaze Technology 02:21:43
12Kazińska Katarzyna Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 02:22:34
13Gregorowicz Katarzyna GO SPORT AK-SPED TEAM 02:22:40
14Kubiak Ewa LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 02:23:18
15Paszczyk Katarzyna Elk PT Mazury Team Ełk 02:23:54
16Andrzejczuk Katarzyna Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 02:28:00
17Cabaj Diana Warszawa Alumex MTB Team 02:28:40
18Księżopolska Magdalena Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 02:31:04
19Sawicka Aleksandra Warszawa ABSOLUTE BIKES TEAM 02:32:32
20Sosnowska-Dłoniak Jolanta Bogdany WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 02:32:45
21Nocuń Anna Warszawa 02:32:54
221678Brześkiewicz Dorota Mińsk Mazowiecki Mińska Grupa Rowerowa 02:33:59
23Chwiej Karolina Brwinów KOMOBIKE SCOTT 02:35:41
24Gruca Karolina Warszawa KAMYK Radzymin MTB TEAM 02:41:41
251222Borkowska Małgorzata Warszawa 02:44:17
26Plaszewska Aneta Olsztyn PZU Sport Team 02:44:33
27Kruba Beata Dobre Miasto Cryospace Olsztyn 02:44:56
28Pawłów-Pyrka Katarzyna Akademia Kolarstwa Olsztyn 02:46:48
29Stapel Weronika Bartoszyce Rant Bartoszyce 02:47:14
30Stypułkowska Dominika 02:50:12
31Sobieska Ilona Pasłęk 02:52:12
32122Terentieva Hanna Warszawa 02:53:33
33123Moćko Beata Wołomin KAMYK Radzymin MTB TEAM 02:56:02
34Bącławek Aurelia Grudziądz 02:59:29
35Bertel Alicja 03:01:58
36Teperek Małgorzata Karczew AK-SPED 03:25:11
37Sieniawska Karolina Olsztyn 03:39:05
38Guzińska Krystyna Piotrkow Trybunalski 03:52:14
Razem: 38
1
O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu
Czy możemy Ci
w czymś pomóc???
Napisz do nas