18.07
sobota
Mława
I
08.08
sobota
Nidzica
II
16.08
niedziela
Ełk
III
29.08
sobota
Brodnica
IV
05.09
sobota
Łódź
V
13.09
niedziela
Puławy
VI
20.09
niedziela
Józefów
VII
04.10
niedziela
Piaseczno
VIII
18.10
niedziela
Legionowo
IX
25.10
niedziela
?
X
Wyniki
Klasyfikacja sektorowa
Sektor: 1, 2, 3, 4, 5, 6 - Z sektora nr 7 startują pozostali zawodnicy
Numer sektora, z którego masz prawo wystartować, znajdziesz też w swoim profilu w Cyklopedii

Cisowianka Mazovia MTB Marathon 2020 - Klasyfikacja SEKTOROWA

Sektor 3 (punkty: 380-408)
Sek. Pkt Nr Nazwisko Imię Miejscowość Drużyna Punkty zdobyte
w poszczególnych edycjach
3 383 450 Adamowski Jacek Warszawa 383
3 403 367 Andrejczuk Paweł Warszawa DAF 403
3 393 356 Banasiak Łukasz Łódź 393
3 394 216 Bator Marek PIASECZNO Sklepbicykl.pl-Perfectsource 394
3 408 132 Bilski Artur Ożarów Mazowiecki IFON KolarzKlub 408
3 406 340 Bogusiński Bartosz Leoncin Rafbike Cycling Team 406
3 406 278 Cieślak Konrad Otwock TS Meran-Otwock 406
3 402 225 Dąbrowski Maciej warszawa KAMYK Radzymin MTB TEAM 402
3 402 7 Dąbrowski Tomasz Warszawa COZMOBIKE TEAM 402
3 408 228 Dobrowolska Magdalena Janówek Pierwszy 408
3 389 163 Gajdziński Dariusz Prostki MTB EŁK PROSTKI 389
3 382 166 Gawrysiak Maciej Warszawa 382
3 395 322 Gulbierz Szymon Warszawa 395
3 384 374 Iwaniuk Artur Warszawa 384
3 397 211 Jagosz Aleksander Warszawa 397
3 385 210 Jagosz Mateusz Warszawa 385
3 399 289 Jarosz Wojciech Włodawa 399
3 397 300 Karczewski Marek Czarnowiec KK24h 397
3 382 275 Kaska Paweł Mińsk Mazowiecki Mińska Grupa Rowerowa 382
3 395 385 Kielak Igor Tłuszcz 395
3 406 416 Kielak Sławomir Tłuszcz Kielakowie.pl 406
3 386 236 Klementowicz Krzysztof Otwock 386
3 403 268 Klimiuk Krzysztof Otwock SuperDrob Bike Team 403
3 393 203 Kochanowski Sebastian NOWY DWÓR MAZOWIECKI 393
3 400 276 Kordowski Dariusz Jabłonna Heron Team 400
3 388 176 Kowalski Rafał Łódź Lucy in The Sky 388
3 397 85 Kruczek Kamil Warszawa WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 397
3 389 351 Kuczyński Dariusz Żyrardów 389
3 382 239 Kuprian Szymon Olsztyn 382
3 398 455 Marciniak Adam Ryki AM Brakes Team 398
3 384 348 Mazurek Patryk Warszawa Loyalty Point (powered by DECATHLON) 384
3 405 174 Mazurek Sławomir Żyrardów Trezado Wolfpack 405
3 402 182 Milewski Ireneusz Warszawa VELCREDO FACTORY TEAM 402
3 400 417 Muszyński Piotr Mława 400
3 393 148 Niedźwiecki Mateusz Jabłonna 393
3 389 195 Nowak Jan Tłuszcz Loyalty Point (powered by DECATHLON) 389
3 381 337 Nowak Kamil Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 381
3 408 399 Nowogródzki Piotr Sadowa Bike Concept 408
3 390 6 Olesiejuk Paweł Warszawa 390
3 385 277 Orłowska Dorota Chotomów Heron Team 385
3 402 324 Patalan Dariusz NOWY DWÓR MAZOWIECKI TIMBUD TEAM 402
3 384 331 Pęczkowski Andrzej Jabłonna DAMOVO BIKE TEAM 384
3 396 226 Rdzanek Paweł Janówka PASJONACI KOLARSTWA ANDRESPOL 396
3 392 325 Rydzewski Tomasz Nowy Dwór Maz. Timbud Team 392
3 389 265 Stanaszek Tadeusz Karczew SuperDrob Bike Team 389
3 386 370 Starachowski Tomasz Warszawa Bike Concept 386
3 380 155 Stec Krzysztof Bar Janusz MTB Team 380
3 391 330 Stępień Tomasz Warszawa BIKE EXPO NARODOWY TEAM 391
3 387 197 Strączyński Dariusz NOWA WIEŚ IZMOT TEAM 387
3 391 375 Szewczak Daniel Warszawa Wawa Bike Team 391
3 403 347 Szymański Bartłomiej Białystok 403
3 382 192 Szymborski Artur RAWA MAZOWIECKA 382
3 408 396 Świderski Wojciech Mińsk Mazowiecki STANWEX II TEAM 408
3 388 147 Śwituła Marcin Michałów-Grabina 388
3 394 323 Tomaszewski Bogdan Marki Timbud Team 394
3 389 220 Wachnik Wojtek OTWOCK SuperDrob Bike Team 389
3 383 267 Witkowski Andrzej Józefów SuperDrob Bike Team 383
3 381 321 Ziółkowski Dariusz Zakroczym Timbud Team 381
3 389 441 Żyżyńska-Galeńska Krystyna Warszawa Wieliszew Heron Team 389
Partnerzy