18.07
sobota
Mława
I
08.08
sobota
Nidzica
II
16.08
niedziela
Ełk
III
29.08
sobota
Brodnica
IV
05.09
sobota
Łódź
V
13.09
niedziela
Puławy
VI
20.09
niedziela
Józefów
VII
04.10
niedziela
Piaseczno
VIII
18.10
niedziela
Legionowo
IX
Wyniki
Klasyfikacja sektorowa
Sektor: 1, 2, 3, 4, 5, 6 - Z sektora nr 7 startują pozostali zawodnicy
Numer sektora, z którego masz prawo wystartować, znajdziesz też w swoim profilu w Cyklopedii

Cisowianka Mazovia MTB Marathon 2020 - Klasyfikacja SEKTOROWA

Sektor 5 (punkty: 323-355)
Sek. Pkt Nr Nazwisko Imię Miejscowość Drużyna Punkty zdobyte
w poszczególnych edycjach
5 328 335 Bandura Agata warszawa Trek Velonews 328
5 351 208 Broda Łukasz Milejowice 351
5 335 345 Dąbrowski Marek Warszawa 335
5 324 452 Filipek Piotr Warszawa PZU Sport Team 324
5 344 250 Filipowski Dominik Łęczna 344
5 354 256 Ginalski Łukasz Jabłonna 354
5 340 454 Gliński Rafał Józefosław WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 340
5 334 453 Gliński Szymon Józefosław WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 334
5 353 376 Grabowski Jan JASIENIEC PSP 353
5 326 273 Grabowski Mariusz Warszawa 326
5 351 86 Grochowski Jacek warszawa 351
5 351 120 Grudna Monika WARSZAWA Alltop STAG Team 351
5 339 247 Grudziński Tomasz Sękocin Stary 339
5 348 291 Grzelak Tomasz Pomiechówek Timbud Team 348
5 353 219 Grzesik Marcin Chotomów 353
5 337 115 Jacak Łukasz MROZY 337
5 353 253 Kalitowski Maciej Nowy Dwór Mazowiecki 353
5 333 156 Karpiesiuk Hubert CHOTOMÓW Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 333
5 347 175 Kazińska Katarzyna Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 347
5 355 274 Kępa Marcin. Skierdy PATNET TEAM 355
5 339 302 Kłudkiewicz Antonina Stare Babice IFON KolarzKlub 339
5 332 122 Kołakowski Grzegorz Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO 332
5 354 440 Krawczak Bartosz JÓZEOW Retro Rowery Duda Team 354
5 323 179 Kulma Tomasz Mińsk Mazowiecki 323
5 353 40 Małysz Michał Legionowo Bike Salon Team 353
5 345 234 Mańka Wojciech Garbów Cisowianka 345
5 350 183 Mirecki Bartłomiej Żyrardów 350
5 336 160 Nowak Mariusz Płock 336
5 324 191 Padziński Mariusz Lublin Rowerowy Lublin 324
5 342 42 Pasik Piotr Izabelin 342
5 345 158 Pawełczak Waldemar Warszawa Budimex MTB 345
5 334 103 Pawlik Michał Toruń Retro Stork Team 334
5 354 283 Podgórski Bartosz Góra Kalwaria 354
5 333 194 Pokropek Paweł Radziejowice Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów 333
5 347 282 Popławski Paweł Rawa Mazowiecka 347
5 345 355 Rusek Marta Warszawa Warszawski Klub Kolarski 345
5 336 138 Sajna Marian Nowy Dwór Mazowiecki 336
5 348 365 Sidoruk Grzegorz Bielsk Podlaski 348
5 351 326 Strumnik Katarzyna Nowy Dwór Mazowiecki Timbud Team 351
5 339 290 Wacławek Adam Kanie 339
5 343 83 Wichrowski Maciej ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI 343
5 332 373 Wierzchowski Paweł Warszawa 332
5 335 362 Wojtkiewicz JarosŁaw Pruszków 335
5 326 153 Zatorski Jarosław TRZCIANY TaxExpert24 326
5 352 372 Zawiasa Tomasz Książenice 352
5 332 251 Zgłobicki Paweł Warszawa 332
5 355 359 Zieliński Robert Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 355
Partnerzy