05.04
niedziela
Legionowo
I
19.04
niedziela
?
II
03.05
niedziela
Puławy
III
17.05
niedziela
Rawa Mazowiecka
IV
31.05
niedziela
?
V
14.06
niedziela
?
VI
28.06
niedziela
Brodnica
VII
02.08
niedziela
Olsztyn
VIII
15.08
sobota
Ełk
IX
06.09
niedziela
Koluszki
X
20.09
niedziela
Józefów
XI
04.10
niedziela
Piaseczno
XII
Wyniki
Klasyfikacja sektorowa
Sektor: 1, 2, 3, 4, 5, 6 - Z sektora nr 7 startują pozostali zawodnicy
Numer sektora, z którego masz prawo wystartować, znajdziesz też w swoim profilu w Cyklopedii

Cisowianka Mazovia MTB Marathon 2020 - Klasyfikacja SEKTOROWA

Sektor 6 (punkty: 275-322)
Sek. Pkt Nr Nazwisko Imię Miejscowość Drużyna Punkty zdobyte
w poszczególnych edycjach
6 319 0 Adamczak Jarosław POZNAŃ Komorniki MTB Team 319
6 298 0 Adamiak Sylwia Team PKO Bank Polski 298
6 293 0 Andrzejewski Piotr KOMORNIKI
6 297 0 Antochowski Jan Ostróda 297289
6 321 0 Bajon Kamil Łódź Łódź Kocha Sport 321
6 298 0 Bartnik Michał Kraśnik 298
6 298 0 Bartnik Wiktor Kraśnik 298
6 303 0 Bertowski Mirosław Warszawa PATNET TEAM 294278304297298271251295287
6 316 0 Bijak Anna Kraśnik 316
6 314 0 Binkowski Jarosław Warszawa Exorigo-Upos 314
6 292 0 Bonisławska Krystyna WARSZAWA
6 289 0 Borawski Radosław Różnowo 289
6 311 0 Brykowska Joanna Deutsche Bank Bike Team 310311
6 308 0 Brzozowicz Grzegorz Chotomów Wieliszew Heron Team 308
6 308 0 Burak Paweł Płock 308
6 322 0 Burski Andrzej Warszawa Crazy Racing Team 322
6 305 0 Cackowski Robert Żabieniec
6 289 0 Chwil Mirosław GTCGARAGE 289
6 320 0 Ciechan Michał 320
6 286 0 Cioch Adam Warszawa 286
6 281 0 Cyrny Rafał Warszawa Maruderzy Anty-Racing Team 281
6 277 0 Czerwionka Radosław Wejherowo 277
6 277 0 Czopek Jarosław Ełk 277
6 316 0 Czubak-Jary Asia Łódź Dell Team 281296312298301308292306317
6 306 0 Dajek Janusz Gdańsk FLASH TEAM 306
6 292 0 Dąbrowski Piotr Łódź GHOST RIDERS 292
6 318 0 Dębiec Miłosz JANÓW LUBELSKI 318
6 318 0 Dębiec Rafał JANÓW LUBELSKI 318
6 286 0 Dobrzański Karol Łoziska 286
6 322 0 Dworski Adrian warszawa 322300
6 306 0 Dzideczek Tomasz Józefów 306
6 314 0 Edyk Anna Tomaszów Mazowiecki
6 297 0 Furmańczyk Agnieszka Koluszki 297
6 298 0 Gajowiak Elżbieta 298275
6 284 0 Gajowiak Klaudia 284
6 311 0 Głowacki Krzysztof Inowrocław Inowrocław 311286299
6 301 0 Gorczycki Piotr CZARNOWO Continental 301
6 312 0 Górnik Mirosław Kozłowo 312
6 287 0 Górski Zdzisław Ciechanów T4B team 307265291245299270231255246
6 295 0 Grudzińska Sylwia Otwock STANWEX II TEAM 268254283306
6 300 0 Grzybowski Maciej Olsztyn 300
6 301 0 Guga Radosław 301
6 322 0 Guzińska Krystyna Piotrkow Trybunalski 263322
6 297 0 Guziński Jarosław Piotrków Trybunalski 297
6 276 0 Janicki Adrian KOBYŁKA Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 276
6 308 0 Jankowski Damian Mława TEMPO MŁAWA 308
6 318 0 Jankowski Michał Sieradz 318
6 308 0 Jankowski Piotr Mława TEMPO MŁAWA 308
6 316 0 Jary Justyna Łódź Dell Team 284296312298302308286306317
6 307 0 Jaworski Marek Konstancin Autobus z napisem `Koniec` 215220276297
6 294 0 Jeżak Jacek Lublin WIM Extreme MTB Team 263277294
6 319 0 Jędrzejewski Stanisław Piaseczno 283237237255268299317
6 282 0 Kaczyński Marcin 282275
6 320 0 Karlińska Patrycja WARSZAWA Alltop STAG Team 320
6 305 0 Karpiński Łukasz 305
6 298 0 Kasprzyszak Piotr Józefów HPE-ESKOM 298232
6 299 0 Kaszewska Wiktoria Wołomin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 299
6 283 0 Kimber RadosŁaw Ciechanów 283
6 279 0 Klimaszewska Alicja Turowo 279264
6 296 0 Klinger Dominika 296
6 301 0 Kloch Andrzej józefów 301
6 321 0 Koprek Tomasz Łódź 321
6 314 0 Kowalczuk Wojciech Białystok 314
6 289 0 Kowalik Agnieszka Warszawa Alltop STAG Team 281285294301278251264292
6 301 0 Kowalski Edmund 301
6 298 0 Koźliński Artur Warszawa 298
6 310 0 Krysztofczyk Piotr Łódź 310
6 294 0 Książek Marzena Inowrocław 294
6 303 0 Kucewicz Małgorzata Maria Orneta 303
6 298 0 Kurowski Marek Warszawa PATNET TEAM 298281
6 301 0 Kurp Jan Warszawa 301
6 300 0 Lehmann Jacek Pruszków The LeMans Team 300
6 294 0 Lenarska-Praljak Agata Warszawa 294
6 306 0 Leszczyński Krzysztof Warszawa DWOT 306
6 316 0 Lipieta Jakub
6 321 0 Lipowski Konrad MŁAWA 321
6 314 0 Luchowski Bartłomiej KRAKÓW 314
6 288 0 Łomżyński Adam Warszawa 288
6 304 0 Łysiak Artur JANÓW LUBELSKI 304
6 316 0 Machula Mariusz Legionowo 316
6 295 0 Maciejewski Wiktor Łódź Veolia Energia Łódź Bike Team 295
6 279 5 Malec Agnieszka Warszawa 286260299283255278252280
6 316 0 Małaśnicki Jacek 316
6 282 0 Marczak Daria Warszawa DSV TEAM 282266
6 306 0 Markiewicz Łukasz Olsztyn 306
6 322 0 Matraszek Patrycja Chotomów Wieliszew Heron Team 322
6 313 0 Milczarczyk Tomasz OPOCZNO 313
6 290 0 Mościcka Izabela Warszawa Alumex MTB Team 290
6 301 0 Mrówczyński Krzysztof Brodnica 301
6 285 0 Mudlaff Kamil Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 285
6 291 0 Nawrocka Joanna bydgoszcz VauPe 291
6 300 0 Nessel Maria Toruń 300286
6 312 0 Nesterowicz Małgorzata Zielonki GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 290296299306314292287
6 311 0 Ochrymczuk Anna Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 303311
6 295 0 Okuljar Aleksandra Warszawa Alumex MTB Team 295
6 317 0 Olszewski Tomasz Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 312305309332302254243301312288
6 322 0 Orzechowski Paweł Otwock 322
6 306 0 Osenkowski Adam Toruń MEGALIA Toruń 306
6 307 0 Oszkiel Paweł Seroki-Parcela 320300311301303
6 304 0 Paderecki Maciej ŚWIDNIK GTCGARAGE 304298
6 287 0 Pakosz Janusz Warszawa 287
6 300 0 Paluch Józef Biłgoraj 300
6 315 272 Pawlak Zofia Karczew SuperDrob Bike Team 327302315290344311288303302303
6 309 0 Pawlicki Wojciech PIASECZNO WMR Team 309
6 306 0 Pawłowski Amadeusz Zbędowice 306
6 282 0 Pawłów-Pyrka Katarzyna Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 282
6 313 0 Pazdan Piotr ZĄBKI Team PKO Bank Polski 313
6 286 0 Piasecki Maciej Warszawa IGT MTB TEAM 286
6 308 0 Piech Szymon Nałęczów 308
6 321 0 Pietrzak Szymon Zielona Góra 321
6 280 0 Pitner Łukasz ŁÓDŹ 280
6 304 0 Piwowarski Tomasz EEH BIKE TEAM 301304
6 301 0 Plaszewska Aneta Olsztyn PZU Sport Team 301
6 312 0 Pluciński Piotr ZĄBKI 312
6 317 0 Radzimska Joanna Warszawa Bar Janusz MTB Team 275318320313199306
6 319 0 Raźniewski Karol Warszawa NW MTB 319
6 318 0 Rembowski Tomasz Ciechanów 318
6 317 0 Remiszewski Marek Pisz Olikom Team 317
6 308 0 RoguŚ Natalia RASZYN 308267
6 281 0 Rydzewski Tomasz Timbud Team 281
6 307 0 Samonek Dominik LUBLIN 307
6 311 0 Sarnowski Michał Warszawa The LeMans Team 300311
6 320 0 Sawicki Artur Olsztyn - Bartąg 320
6 319 0 Seliga Przemek Warszawa
6 285 0 Siegieńczuk Medart ZAMOŚC 285
6 298 0 Skubik Sylwester JANÓW LUBELSKI 298
6 316 0 Slaby Jerzy Warszawa
6 310 0 Snowacki Przemyslaw Bydgoszcz CSU Racing Team Bydgoszcz 290219294329258289290305
6 283 0 Sobczak Karolina Łęczyca Hurtap 283
6 317 0 Stan Jarek Warszawa 272311308322
6 304 0 Strawa Beata LUBLIN 304
6 312 0 Stręciwilk Adam DZWOLA BIKE CLUB Janów Lubelski 312
6 294 0 Struczewski Tomasz OLSZTYN 253294
6 310 0 Szabat Michał Janów Lubelski 310
6 285 0 Szafrański Marek Bydgoszcz 285
6 277 0 Szawurski Marcin Warszawa 277
6 322 0 Szczypkowska Sylwia 322
6 309 0 Szepietowski Radosław Ełk 309
6 304 0 Szubski Artur Mogielnica SST Lubcza 304
6 304 0 Świacka Sylwia Otwock 207304
6 311 0 Świątek Jaromir Olsztyn 311
6 314 0 Świderski Daniel Biskupiec 314
6 319 0 Turek Ireneusz Ełk MTB TEAM EŁK 319
6 313 0 Tyrka Janusz Olsztyn 313
6 309 0 Urbańska Sabina Łódź 296293276301304291280308303
6 301 0 Urbański Maciej Warszawa 301276
6 316 0 Urbański Zbyszek Rawa Mazowiecka Rawa Mazowiecka 316
6 309 0 Voinarovskyi Artem ŁAZY
6 321 0 Vylegzhanin Ivan Warszawa
6 282 0 Walczyna Krystian Sokolniki 282
6 283 0 Walo Józef Jerzy Ciechanów 283
6 281 0 Witanowski Łukasz Ełk Luźna Guma Racing Team 281
6 282 0 Wojtkowski-Paczóski Jan Wańtuchy 282
6 285 0 Wroczyński Paweł Warszawa Bar Janusz MTB Team 285
6 322 0 Wrona Milena Jabłonna 322
6 320 0 Wróbel Krzysztof Józefów 320
6 290 0 Wrzosek Katarzyna NOWE MIASTO LUBAWSKIE 290
6 309 0 Wrzosek Krzysztof Nowe Miasto 309
6 303 0 Wysocki Marcin Pruszków ABSOLUTE BIKES TEAM 303
6 315 0 Zacharczuk Katarzyna Warszawa Alumex MTB Team 315
6 306 0 Zdanowski Bartosz Żyrardów 306
6 284 0 Zielony Ewa Warszawa 284
6 321 0 Zienkiewicz Jan Warszawa www.patnet.com.pl PATNET TEAM 293327318342318318275323
6 308 0 Ziorkiewicz Blazej WARSZAWA 308
6 307 0 Ziółkowski Michał Łódź Dell Team 296269317
6 305 0 Ziółkowski Mikołaj Łódź Dell Team 244227247321
6 318 0 Żmuda Hubert Maków Mazowiecki 318247
6 305 0 Żuchowski Maciej Adamowizna Żuchowscy
6 305 0 Żuchowski Stefan Adamowizna Żuchowscy
Partnerzy